Ağustos 12, 2017

Driving School 2017 1.4.0 Para Hile Mod Apk İndirDriving School 2017 Full v1.4.0 Para Hileli Android Apk İndir

Android marketin en iyi sürüş simülasyon oyunlarını yapan Ovidiu Pop firmasının sevilen serisi olan Driving School oyununun 2017 sürümü çıktı. Oyunun 2016 sürümü 50 milyon gibi bir indirme ile popüler oyunlar arasına girmeyi başarmıştı. 2017 sürümü içinde ilk geri dönüşler olumlu yönde. Oyunda şehirler arası, dağlarda, çöllerde sürüş yeteneği kazanmaya çalışıyorsunuz. Farklı araçlar ile yarışlar yapabilir veya çok oyunculu modda dünyanın farklı yerlerinde ki insanlar ile kapışabilirsiniz. 100'den fazla özelleştirilebilecek araç oyunda sizleri bekliyor. Aşağıdan ücretsiz ve para hileli bir şekilde indirip oynayabilirsiniz. Para hilesi ile birlikte arabalarınızı güçlendirebilir veya yeni araçlar satın alabilirsiniz


TAVSİYE YAZI: Mutlaka Driving School 2016 hilesine de bakmanızı tavsiye ederim. BURAYA TIKLAYARAK hileye gidebilirsiniz. 


Kurulum

İndireceğiniz dosyayı arşivden çıkarın.
İçindeki APK uzantılı dosyayı cihazınıza kurun.
Son olarak "com.ovilex.drivingschool2017" adlı klasörü android/obb içine atın.NOT: Son sürüm için hile henüz çıkmamıştır, çıktığı zaman sizler için paylaşılacaktır. 


İndirme Linkleri

 Driving School 2017 Hile Apk İndir (v1.3.0) (Hileli Sürüm)

0 yorum

Yorum Gönder