Eylül 03, 2016

CSR Racing v3.9.0 Hileli Apk İndir


CSR Racing Full 3.9.0 Hile Mod Apk+Data İndir

CSR Racing hileli apk, 3 yıl önce android markete sunulmuş eğlenceli bir yarış oyunudur. 3 yıl içinde 100 milyon indirmeye ulaşan CSR Racing, oyunculardan yüksek puanlar almaktadır. Oyunun 327 MB olması ise telefonların hafızası için bana göre sıkıntı. Halbuki oyunda yapabileceğiniz şeyler çok kısıtlı. Çünkü oyunu kenardan doğru oynamaktasınız ve sadece kalkışlarda ve vites değiştirirken yönetebiliyorsunuz. Yani oyunu her yaştaki çocuk oynayabilir. Yarışlardan kazandığınız paralar ile de arabanızı geliştirebilir ya da yeni arabalar alabilirsiniz. Emek vermek istemeyenler verdiğimiz dosyayı indirebilirler. İndireceğiniz dosya sınırsız para hilesi içermektedir, böylece istediğiniz arabaları alabilirsiniz.


v3.1.0 Güncellemesi Hakkında

17 Ağustos tarihinde gelen güncelleme ile birlikte oyuna "Lamborghini Veneno, Jaguar C-X75, Koenigsegg One:1 ve Mazda Furai" adlarında 4 özel kupa aracı eklendi. Bu kupaları kazanarak   Ferrari FXX K adlı araca sahip olabilirsiniz.  Ayrıca oyuna yepyeni yedek parçalar da eklendi.
Kurulum

1. İndirdiğiniz dosyayı arşivden çıkarın.

2.”.APK” uzantılı dosyayı cihazınıza kurun

3. “com.naturalmotion.csrracing” adlı klasörü “android/obb” içerisine kopyalayın

4. “data” klasöründeki “com.naturalmotion.csrracing” klasörünü ise “android/data” içerisine kopyalayın

4. Artık oyunu hileli bir şekilde oynayabilirsiniz.İndirme Linkleri

ApkDisc | CSR Racing Hileli Apk İndir2 yorum:

  1. Klasörün içinden obb çıkıyor data yok. Lütfen bu denli büyük dosyalarda bukadar küçük hatalar yapıp insanlara boşu boşuna kota azaltmayın!!

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Demek ki data dosyasında gerek yok. Gerekli yerlere dosyaları atıp kurarsanız oyun çalışacaktır.

      Sil