Ağustos 25, 2015

Android Uygulamalara Yorum Yaparak Para Kazanma - AppReklam

Android Uygulamalara Yorum Yaparak, Yıldız Vererek Para Kazanma

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere Android markette yer alan uygulamalar üzerinden nasıl para kazanabileceğinizi göstereceğim. Appreklam ile gösterilen uygulamalara 5 yıldız ve yorum yaparak gösterilen miktarda para kazanabilirsiniz. Ayrıca gösterilen bazı uygulamaları indirerek de para kazanabilirsiniz. Şuan da aktif olan uygulamalara yorum atarak 0.50 TL, aktif olan indir-kazan uygulamalarını indirerek de 0.25 TL civarında para kazanabilirsiniz.
Eğer sizinde bir android markette uygulamanız varsa bu siteye başvurarak bir miktar para karşılığı ile uygulamanızı bu siteye ekletebilirsiniz. Kullanıcılar uygulamanıza yorum yaptıkça ve yıldız verdikçe Google Play üzerinde uygulamanız üst sıralara çıkacağını göreceksiniz. 

Şimdi sizlere kayıt olurken neler yapmanız gerektiğini göstereceğim.

* İlk olarak BURAYA tıklayıp siteye kayıt oluyoruz.

* Daha sonra kayıt olduktan sonra giriş yapıyoruz ve "Uygulamalar" bölümüne geliyoruz. Burada yorum yapabileceğiniz ve indirebileceğiniz uygulamalar gözükmektedir, bunları yaparak para kazanabilirsiniz.

Android Oyunlara Yorum Yaparak Para Kazanma - AppReklam

Site daha yeni açıldığından dolayı çok uygulama bulunmamaktadır. Fakat bu sitenin kısa bir sürede tutacağını düşünüyorum.

Etiketler

0 yorum

Yorum Gönder