troyuncu.org
TRoyuncu - Hile Apk İndir

Temmuz 22, 2015

hao123.com Sayfasını Kaldırma Kesin Çözüm


hao123.com Nasıl Kaldırılır? Silinir?

hao123.com arama motorlarınıza sızarak onları istediği gibi yönetebilen bir istenmeyen yazılımdır. Yönetmek derken basit gibi gelebilir, fakat istediği virüsü, reklamı ve bir çok toolbar reklamını ekleyebilir. Ayrıca arama yaptığınızda karşımıza aradığımız şeyler bile çıkmıyor. Şimdi sizlere bu istenmeyen yazılımı nasıl kaldırabileceğinizi göstereceğim.

Çözüm Yolları:


1) hao123.com İle İlgili Programları, Eklentileri Kaldırın

Bilgisayarınıza son zamanlarda kurulmuş, güvenmediğiniz programları kaldırınız. Ayrıca arama motorunuzda ki güvenmediğiniz eklentileri kaldırınız.

2) Adwcleaner İle Temizleme

Adwcleaner ile bilgisayarınızdaki kötücül yazılımları, arama motoru virüsleri, ayrıca kayıt defteri hatalarını düzeltebilirsiniz. Programı Adwcleaner Nedir? Nasıl Kullanılır? başlıklı yazımdan indirebilirsiniz.


 3) Malwarebytes Anti-Malware İle Kötücül Yazılımları Kaldırabilirsiniz

 Malwarebytes Anti-Malware geniş özellikler içeren ve dünyada popüler olarak kullanılan bir zararlı yazılım temizleme programıdır.

Malwarebytes Anti-Malware Nedir? Nasıl Premium Yapılır? başlıklı yazımı okuyarak program hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Ayrıca programı premium yaparsanız programın tüm özelliklerinden yararlanabilirsiniz.


0 yorum

Yorum Gönder